Cíl společnosti MasterBike

Vyrábíme kvalitní jízdní kola za použití prověřených technologií.

spokojenost
spokojenost

SPOKOJENOST

Spokojenost všech našich klientů je pro nás prioritou již od samotného vzniku společnosti.

Naši kvalifikovaní zaměstnanci pro vás vyrábí spolehlivá kola téměř 20 let. Jako naši klienti si můžete být jisti, že každé kolo, které projde řádnou montáží, naší vlastní lakovnou a důkladnou výstupní kontrolou, je v té nejvyšší možné kvalitě. Díky mnohaletým zkušenostem můžeme našim klientům nabídnout pouze poctivě vyrobená jízdní kola a jejich komponenty.

wayne-bishop-7YUW7fvIYoQ-unsplash
wayne-bishop-7YUW7fvIYoQ-unsplash

KVALITA, INOVACE, VÝVOJ

Neustále sledujeme světové trendy.

Investujeme do technologií a vylepšujeme výrobní procesy. Produkty jsou vyráběné tak, aby s nimi byli zákazníci nadmíru spokojeni.

foto
foto

ELEKTRO BUDOUCNOST

Obliba elektrokol v posledních 15 letech roste jak ve světě, tak u nás.

Ročně se v Evropě prodá kolem 4,5 milionů elektrokol. A právě díky využívaným technologiím a kvalitním výrobním procesům, komplementujeme jedny z nejdostupnějších elektrokol na trhu. Materiály, ze kterých kola vyrábíme, prochází rukama našich zkušených zaměstnanců a to je zárukou kvalitního produktu pro naše klienty.

MB-v-cislech
MB-v-cislech

MASTERBIKE V ČÍSLECH

Největším odběratelem našich produktů je Německo.

Mezi další neméně důležité klienty se řadí Česko a Dánsko. Každým rokem v MasterBike pro naše klienty vyrobíme kolem 40 000 jízdních kol. Díky stále rostoucí poptávce elektro kol, se naše výrobní procesy čím dál více ubírají tímto směrem.

kontrola kvality II
kontrola kvality II

KVALITA VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Současné výrobní technologie, řádná montáž a důkladné výstupní kontroly vedou k vynikajícím výsledkům všech námi nabízených produktů.

Pracujte v MasterBike!

Přejděte do sekce kariéra a podívejte se, jaké pozice zrovna otevíráme. Pokud však žádnou nenajdete, zkuste se nám ozvat a rádi vám sdělíme, jaké pozice se chystáme otevřít v blízké budoucnosti.

wayne-bishop-7-yuw-7-fv-i-yo-q-unsplash-2@3x
wayne-bishop-7-yuw-7-fv-i-yo-q-unsplash-2@3x